
Уругвай приключи участието си на Световното първенство след края на груповата фаза, а напускането на отбора към Южна Америка също не протича по план, съобщава агенция "Ройтерс".
Футболната федерация отмени планирания чартърен полет на тима от тренировъчната база в Плая дел Кармен в Мексико, до уругвайската столица Монтевидео, а футболистите бяха оставени да се приберат с редовни полети.
Уругвай беше тимът, към който имаше най-високи очаквания сред тези, които отпаднаха в първата фаза на турнира в Северна Америка.
Воденият от селекционера Марсело Биелса състав имаше само 2 точки от изиграните 3 мача.
Голяма част от играчите в състава изразиха недоволство от методите на работа на аржентинския треньор, а Биелса вероятно ще бъде уволнен от поста съвсем скоро.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ