
Националът Килиан Албрехт зае престижното трето място в слалома за Европейската купа в Крушевел, Франция.
Победител с общо време от двама манша от 1:32,78 мин е Томас Блондин (Фр), а втори с 1:33,52 е Сандро Вилета (Швейц). Албрехт финишира са 1:33,75 мин.
За австриеца с български паспорт днешното класиране е най-доброто му за Европейската купа от 2004 г насам.
Междувременно днес и други двама български национали записаха призови класирания. В Загреб Деян Тодоров спечели слалома за ФИС, а непосредствено след него се нареди капитана на националите ни Стефан Георгиев. Вчера в първия слалом Деян бе втори, а Стефан седми.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ