
Българските национали Деян Тодоров и Стефан Георгиев окупираха първите две места на слалома от календара на ФИС, който се състоя днес в покрайнините на хърватската столица Загреб, съобщиха от БФСки.
Тодоров беше най-бърз в първия манш, докато Георгиев направи грешка и изостана на цяла секунда след него. Въпреки че Стефан Георгиев изпревари Деян във втория манш, все пак Тодоров събра общо време 1:32,82 мин, с 78 стотни по-добро от времето на Стефан. Така алпийците ни осигуриха двойна победа за България.
Ден по-рано отново в Загреб, Деян Тодоров остана втори в първия слалом, след като само 11 стотни не му достигнаха във втория манш да изпревари победителя в състезанието Ноел Бакстър от Великобритания. В този старт Стефан Георгиев завърши седми, на 1.16 сек след победителя, а Кирил Манолов остана 13-ти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ