
Наставникът на Атлетико Мадрид Кике Санчес Флорес коментира победата на своя отбор над Херес с 2-0 в среща от 13-ия кръг на испанската Примера Дивисион. Вчерашният успех е едва трети от началото на сезона за „дюшекчиите".
„Доволен съм от първите тридесет минути от двубоя, след това се успокоихме, но като цяло изиграхме правилно целия сблъсък и логично се поздравихме с трите точки. Видях много добри неща в играта на тима и това ме прави оптимист. Знам възможностите на Рейес, тъй като го познавам от близо една година, новата схема на която залагам е по-добра от стандартното 4-4-2. В средата на терена имаме много потенциал, тъй като разполагаме с прекрасни изпълнители и това няма как да не ни донесе успех", заяви испанския специалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ