
Наставникът на Реал Мадрид Мануел Пелегрини коментира победата на своя отбор с 4:2 над Алмерия, както и червения картон който получи звездата на"белия балет" Кристиано Роналдо.
"Получи се зрелищен мач, вратарят на Алмерия отрази много от нашите атаки, докато гостите рядко поглеждаха към вратата ни. Второто полувреме загубихме концентрация и това ни изигра лоша шега. Кристиано няма проблем, всеки може да сбърка, пропусна дузпата, но отбеляза важно попадение след това. Може да се обжалва решението на съдията да го отстрани от игра. Въпрос на интерпретация е дали заслужаваше двата жълти картона", заяви чил






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ