Лотина: Създадохме проблеми на Барселона

галерия:

 

Наставникът на Депортиво Ла Коруня Мигел Анхел Лотина сподели своето впечатление от снощната загуба на своя отбор с 1:3 от Барселона. Той защити своите играчи, като определи представянето на тима си като добро.

 

„Не може да се упрекват нашите футболисти за допуснатото поражение. Справихме се добре,за жалост не издържахме до края на срещата. След като ни отбелязаха второто попадение им създадохме доста неприятности, но не успяхме да реализираме положенията си. Барса притежават прекрасен тим и за всеки е изключително трудно да играе срещу тях. Според мен ще спечелят без проблеми световното клубно първенство", заяви Лотина.