
снимка:
БГНЕС
Двата поредни мача на Тотнъм без допуснат гол - срещу Блекбърн в първенството и срещу НЕК за Купата на УЕФА, накараха мениджъра на тима, Хари Реднап да похвали стража на лондончани Еурелио Гомеш, който започва да излиза от черната си серия.
„Изглеждаше много сигурен - хващаше всяко центриране. Напоследък тренира добре и започва да набира увереност, което е хубаво", каза Реднап.
Треньорът на вратарите Пери Съклинг и наскоро привлечения бивш страж на „шпорите" Тони Паркс работят усилено с Гомеш.
„Накараха го да работи по по-английски начин" коментира Реднап.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ