Иванов, Грийн, Гаджев, Йовов и Калво тренираха на облекчен режим

снимка: levski.bg

Иво Иванов, Сержиньо Грийн, Владимир Гаджев, Христо Йовов и Тони Калво тренираха на облекчен режим в съботната тренировка на Левски. Заниманието беше предпоследното открито за "сините" в столицата, след което Георги Иванов ще проведе тактически тренировки за реванша от Лига Европа срещу Спартак (Търнава).

Иванов страда от травма в адукторите, която е почти напълно отшумяла и защитникът проведе бегово упражнение със своите съотборници, вместо доскорошната подготовка във фитнеса. Грийн изпитва болки в коляното, Гаджев има мускулна травма, докато Калво получи малка почивка, след като през последните десетина дни водеше двуразови занимания за навлизане в желаната от старши треньора Георги Иванов спортна форма. Те също тичаха около 20 минути със своите съотборници, след което проведоха индивидуални занимания край терена.

По-тежко е положението на капитана Христо Йовов, който не взе участие в беговите и тактическите упражнения на своите съотборници. Халфът получи удар в гърдите при падане на земята в първото полувреме на мача срещу Спартак (Търнава), спечелен от Левски с 2:1 в четвъртък, припомня БТА.