Иван Иванов и Партизан докосват шеста поредна титла в Сърбия

В среща от 19-тия кръг на сръбското футболно първенство шампионът и лидер Партизан победи ОФК Београд с 2:0 с голове на Митрович в 49-ата и Лука в 59-ата минута.

Мачът се игра на стадион "Партизан" пред около 8000 зрители и много студено време, както и на доста тежък терен.

В отбора на Партизан през всичките 90 минути игра защитникът на българския национален отбор и футболист номер 2 на България за миналата година Иван Иванов.

С тази победа Партизан направи важна стъпка към шестата си поредна шампионска титла на Сърбия, след като увеличи аванса си във временното класиране на 11 точки пред Цървена звезда, който загуби с 1:2 като гост от Раднички (Ниш).

В класирането Партизан е начело с актив от 49 точки, следван от Цървена звезда с 38, Войводина (Нови сад) - 33 точки, Ягодина - 32 точки, и др.