Христов: Многото пропуски ни костваха класирането в групите

снимка: levski.bg

Нападателят на Левски Георги Христов, който се появи като резерва заяви пред ТВ2, че многото пропуски на "сините" са причината за отпадането от евротурнирите.

 

"Изпуснахме много положения и ако бяхме ги реализирали, щяхме да бием. Пропуските се дължат на напрежението. Такива направихме с БАТЕ Борисов и явно имаме проблем с това."

 

"Не мога да коментирам виковете "Оставка", аз играя на терена. Всеки има право да казва каквото мисли. Трябваше да постигнем повече", заяви Христов.