Радолски: Вложихме много сили

снимка: mskzilina.sk

Треньорът на Жилина Душан Радолски заяви след победата над Левски, че класирането в групите на УЕФА е исторически успех за словашкият тим. 

 

"Вложихме много сили в подготовката за мача и това е в основата на успеха. Видяхме красив футбол и от двете страни. Левски е добър отбор."

 

"Получи се добър мач. Имахме късмет да отбележим и да не допускаме голове. Радвам се, че продължаваме в групите на УЕФА. Благодарен съм много и на бившия треньор Върба, който е построил добър отбор," коментира Радолски.