Велев: Нямаме място в Европа

снимка: БГНЕС

Треньорът на Левски Емил Велев призна, че тимът му няма място в Европа, след като показва подобна игра.

 

Треньорът каза, че не очаква да бъде уволнен, но решението е на шефовете на тима:

 

"Явно нямаме отбор за Европа. Пропуснахме много и затова отпадаме. Не очаквам да има катаклизми в тима след това отпадане. Не мога да видя оттук, затова трябва да гледам запис, но вече нищо не може да променим", каза Кокала прд ТВ2 след края на мача.

 

"Това е втори провал за нас, но нищо не можем да направим в момента. Накрая се разиграхме, но беше късно. Не съм казвал на играчите да играят за 0:0. Искахме да играем за победа, на полувремето припомних това на играчите, но явно нямахме сили.

 

Отпадаме, защото не можем да бележим. Бяхме сковани, уплашени и страхливи на нашия терен. Те с нищо не ни превъзхождат, но отбелязаха така важния гол. Аз си свърших работата, оттук нататък шефовете ще преценят", завърши Велев.