Хищни орлета клъвнаха ЦСКА в Благоевград

снимка: viaranews.com

Пирин стигна до бойко 1:1 срещу фаворита ЦСКА в Благоевград. "Орлетата" напълно заслужено се поздравиха с точката, след като демонстрираха желание и хъс.

"Армейците" поведоха в 54-ата минута с гол на Арсенио Нунеш. Той посрещна с глава една отбита от защитник топка, а вратарят на Пирин вместо да улови параболичния удар я остави да влето в мрежата му.

Изравнителния гол падна в 64-ата минута. Тогава домакините великолепно си размениха бързи двойни пасове. Благой Наков се озова сам срещу стража и с много хубав и силен изстрел порази целта - 1:1.

До края на срещата ЦСКА се хвърли в атаки, но възпитаниците на Христо Янев не можаха да вземат 3-те точки във второ поредно гостуване, което жестоко разочарова феновете на клуба.