Голубович: Такъв сценарий и Хичкок не може да измисли

Стражът на Лудогорец Урош Голубович не бе съгласен с огромното продължение, което германския съдия Феликс Цвайер даде в срещата-реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Динамо Загреб на "Максимир" снощи.

В края на срещата резултатът бе 2:2 и напълно устройваше българския тим. Цвайер назначи 5 минути продължение, но домакините вкараха попадение цели три, след като то вече бе изтекло.

"Такъв сценарий и Хичкок не може да измисли. И в двата мача получихме попадения в последните секунди.

Не мога да разбера обаче защо играхме осем минути, след като съдията показа пет минути продължение. Не мисля, че в тях е имало толкова сериозни поводи за добавяне на още три минути", коментира Голубович.