Футболистите на Лудогорец бесни на съдията

Футболистите на Лудогорец бяха много разочаровани от драматичното поражение от Динамо Загреб с 3:2 в реванша от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

Гостите на два пъти повеждаха с попадения на Гъргоров и Марселиньо, но домакините изравняваха чрез Рукавина. В 57-та минута Марселиньо бе изгоенен, но "орлите" успяха да удържат 2:2 до последните секунди на 8-минутното продъолжение, когато Домагой Вида ги попари и вкара за 3:2

Всички играчи на българския шампион изразиха своето разочарование от пропиляната възможност и от действията на рефера.

"Не съм очаквал от немец да направи такова нещо. Но няма да се отказваме", категоричен бе разочарованият капитан Емил Гъргоров след срещата.

Мирослав Иванов, който получи червен картон за бурната си реакция след гола на Динамо бе много афектиран.

"Не знам българите за какво ни смятат. Мачът се игра 98 минути", заяви лаконично той.

Йордан Минев пък бе бесен, че съдиятане изгони Самир, въпреки че счупи скулата на Светослав Дяков след удар с лакът.

"Направо не мога да повярвам какво се случи! Всички видяхте заради съдията в коя минута ни вкараха гола.

На Светослав Дяков му вкараха главата навътре и не последва нищо", сподели Минев.