
снимка:
fansfc.com
Крилото на Манчестър Юнайтед Райън Гигс похвали играта на съотборниците си във вчерашното дерби срещу Интер в първи осминафинален мач в Шампионската лига, игран на „Джузепе Меаца". Уелсецът заяви, че е истински срам, че отборът му не можа да вкара, въпреки голямото си превъзходство.
„Играхме добре, но за съжаление не можахме да вкараме така нужния ни гол на чужд терен. Тотално ги надиграхме през първата част и сме много доволни от играта си. Знаехме, че ще са по-силни през второто полувреме, но пак успяхме да създадем изгодни положения. Ако играем по същия начин и на „Олд Трафорд", ще победим." заяви Гигс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ