
Уругвайският нападател на Атлетико Мадрид Диего Форлан бе разочарован след равенството 2:2 срещу Порто в първия 1/8-финал за Шампионската лига и заяви, че резултатът не е добър за неговия отбор.
„Знаем, че това не е най-добрия резултат, който можем да вземем като домакини, но това е реалността. Сега трябва да се фокусираме върху вътрешното първенство, а когато дойде време за реванша, ще трябва да измислим как да вземем добър резултат от гостуването. Знаехме, че Порто има бързи нападатели, но направихме грешки в защита и те се възползваха, вкарвайки много важен гол. Португалците играха добре. Сега трябва да останем спокойни и да се опитаме да не правим повече грешки, а в същото време и да създаваме положения. Нормално е феновете да не са доволни след подобен мач.", заяви Форлан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ