
снимка:
uefa.com
След снощната среща от Шампионската лига между съставите на Олимпик Лион и Барселона, завършила 1:1, нападателят на каталунците Тиери Анри не спести похвалите си за играта на съперника.
"Длъжен съм да призная фантастичната игра на Лион през първото полувреме", заяви французинът, който изравни резултата през втората част.
"Именно затова ние не успяхме да излезем на голови ситуации. Домакините наистина изнесоха страхотен мач и аз им свалям шапка", заяви Тиери Анри.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ