Гаджев: И ние имаме вина за загубите

снимка: levski.bg

Един от капитаните на Левски Владимир Гаджев изрази мнение, че неговият отбор не е заслужавал да загуби гостуването на Ботев, в което „сините“ отстъпиха с 0:2 и записаха 4-то поредно поражение в А група.

Според Гаджев от показаното на терена се е видяло, че гостите от София са заслужавали поне равенство, но вместо това с два гола в края на двете полувремена „канарчетата“ пречупиха съперника си.

„Ще го кажа както го мисля, не знам как ще прозвучи – не заслужавахме да загубим. През второто полувреме не заслужавахме, защото създадохме 4 стопроцентови положения. Трябваше да спечелим поне точка, треньорът също ни каза, че сме играли добре, а и моето вътрешно усещане е такова.

Много е неприятно – 4 поредна загуба, обстановката не е добра. Поемаме удари отвсякъде, стремим се да си подаваме ръка. Донякъде и ние сме виновни за положението, в което се намираме.

Сбихме се, пребихме се от бой. На някои хора сега им е паднало да ни атакуват – нищо не се е случило, просто е една част от помията, която се излива срещу нас. И резултатите са ни слаби – нека сега да се пишат такива неща.

Имаме положения, които на тренировка от 10 ще вкараме 9. В мача не се получава, но и ние имаме вина за лошите резултати.

Ще коментирам бъдещето си като свърши сезона – казвал съм го вече, не е нужно да повтарям. Аз съм наясно с мнението си, ще коментираме след края на първенството“, каза Гаджев пред камерата на ТВ7.