
Треньорът на Виляреал Мануел Пелегрини заяви, че отборът му не е фаворит срещу Панатинайкос в днешната среща от осминафиналите на Шампионската лига на „Ел Мадригал". След известен спад в представянето им, Виляреал отново започнаха да играят добре и това им дава надежди за класиране напред в Лигата.
„Пак играем на най-високо ниво, но не се чувстваме фаворити, защото нашите съперници са един от най-силните отбори в Гърция и Европа. Все пак добър резултат за нас ще бъде само победата. Ако победим и не допуснем гол, ще е дори по-добре. Все пак ще играем 180 минути, а в елиминационната фаза всичко може да стане. Един гол днес няма да реши нищо." заяви чилийският наставник на испанците и добави, че е гледал много мачове на гърците и те със сигурност ще създадат много проблеми на отбора му, особено на реванша в Гърция.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ