Флавио Бриаторе доволен от развитието на Рено

снимка: grandprix.com

Собственикът на Рено Флавио Бриаторе заяви, че е доволен от развитието на неговият тим през втората половина от сезона във Формула 1.

 

"Единственото, от което се нуждаем е концентрация за да не изгубим инерцията и да завършим подобаващо сезона," заяви Бриаторе.

 

"Подобрихме значително резултатите през последните седем състезания и Алонсо събра много точки. Досега имаме две победи и едно второ място спечелено от Нелсиньо Пикет. Бих казал, че сме трети по сила при конструкторите, но за съжаление отстъпваме в класирането от БМВ," завърши Флавио Бриаторе.