
Дани Бриър донесе успеха на тима на Филаделфия Флайърс срещу Вашингтон Кепитълс с 6:5 след продължение в двубой, игран тази вечер в „Уачовиа Сентър" във Филаделфия пред над 19 000 хиляди зрители. След нулева първа третина, двата тима се развихриха на леда през втората и продължения бяха необходими, за да определят победителя.
Майк Ричардс откри резултата в полза на Филаделфия във втората минута на втората третина. Звездата на Вашингтон Алекс Овечкин изравни, но Кимо Тимонен отново даде аванс на домакините след пет минути игра. С голове отново на Овечкин и Александър Сьомин, Кепитълс излязоха напред в резултата за първи път в средата на втората част.
Нови два гола на Майк Ричардс обаче дадоха преднина от едно попадение на домакините в края на втората третина, довеждайки нещата до 4:3. През последната третина Александър Сьомин и Брендан Морисън отново обърнаха нещата и столичани поведоха с 5:4. С гол на Скот Хартнел 4 минути преди края домакините успяха да стигнат до равенството и да пратят мача в продължения.
Тогава дойде и победното попадение на Дани Бриър, което донесе победата на Флайърс. Така Филаделфия продължава без загуба след три срещи, докато това е първо поражение за Вашингтон, като двата тима са съответно първи и втори в източната конференция.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ