
Скудерия Ферари ще представи новия си болид за 2011 г. в края на този месец, когато в Маранело ще бъде вдигнато покривалото от най-новата машина на "черните кончета", съобщи италианският тим.
Още преди няколко седмици Ферари съобщи, че феновете на отбора ще могат да видят новите болиди в последните дни на януари, което и днес бе потвърдено от тим шефа Стефано Доменикали.
Това от своя страна и означава, че Скудерията ще покаже новата си машина първи от всички отбори във Формула 1. Дни след това предстоят и първите тестове за сезона, които ще се проведат на 1 февруари във Валенсия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ