Ферари представя новия си болид на 28 януари в Маранело

галерия:

Скудерия Ферари ще представи новия си болид за 2011 г. в края на този месец, когато в Маранело ще бъде вдигнато покривалото от най-новата машина на "черните кончета", съобщи италианският тим.

 

Още преди няколко седмици Ферари съобщи, че феновете на отбора ще могат да видят новите болиди в последните дни на януари, което и днес бе потвърдено от тим шефа Стефано Доменикали.

 

Това от своя страна и означава, че Скудерията ще покаже новата си машина първи от всички отбори във Формула 1. Дни след това предстоят и първите тестове за сезона, които ще се проведат на 1 февруари във Валенсия.