
снимка:
autoblog.com
Утре бордът на директорите на Ферари ще заседава извънредно в базата на отбора в Маранело, Италия. Най-интересната точка от дневния ред е настоящото състояние, управление и бъдеще на инвестициите на концерна във Формула 1.
Заседанието започва в 15ч. местно време.
Шефовете на "черните кончета" са притеснени от слабата форма, която отбора показва в тазгодишната кампания във Формула 1. До момента Ферари са взели точки в едва два от пет старта и пилотът на тима Фелипе Маса призна, че отбора вече няма шанс за световната титла.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ