Ферари обсъжда бъдещето си във Формула 1 утре

снимка: autoblog.com

Утре бордът на директорите на Ферари ще заседава извънредно в базата на отбора в Маранело, Италия. Най-интересната точка от дневния ред е настоящото състояние, управление и бъдеще на инвестициите на концерна във Формула 1.

 

Заседанието започва в 15ч. местно време.

 

Шефовете на "черните кончета" са притеснени от слабата форма, която отбора показва в тазгодишната кампания във Формула 1. До момента Ферари са взели точки в едва два от пет старта и пилотът на тима Фелипе Маса призна, че отбора вече няма шанс за световната титла.