
снимка:
automotonews.com
Техническият директор на Ферари във Формула 1 Стефано Доменикали призна днес, че би напуснал отбора ако това ще помогне на "черните кончета" да излязат от настоящата криза.
Въпреки че скудерията направи крачка напред в развитието си през този сезон по време на състезанието за Гран При на Барселона, в момента единствено отборите на Уилямс, Торо Росо и Форс Индия са по-назад в класирането то миналогодишния световен шампион при конструкторите.
"Не мисля, че проблемът е в мен, но ако е нужно ще подам оставка като директор на Ферари при първа възможност", сподели Доменикали за германската телевизия RTL.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ