
Шефът на Гран При Абу Даби, което стартира от другия сезон, отхвърли възможността състезанието да се провежда през нощта.
Бърни Екълстоун заяви тази седмица: „За момента нямаме уговорка Формула 1 в Абу Даби да се провежда през нощта, но обсъждаме и тази възможност". В момента се строи пистата "Яс Марина" в Абу Даби, която ще приеме състезанието от Формула 1 през ноември другата година. „Лично аз искам да съм там на първия състезателен ден", заяви Филипе Гурджиан, изпълнителен директор на ADMM. Той призна, че около строежа на трасето са възникнали някои трудности, най-вече около инсталирането на светлините по пистата. „Трудно е да се направи. А и засега се концентрираме повече върху естетическата част от пистата. Но работим и по този проблем", допълни още Гурджиан.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ