
Наставникът на Уест Хям Джанфранко Дзола заяви, че ще подпише нов договор с клуба едва когато бъде сигурно, че екипът му ще остане заедно с него на Ъптън Парк.
"Клубът знае, че това е първото ми условие. Не става въпрос само за мен, а за целият отбор", обясни италианският стратег. "Тайната този сезон е, че всички свършихме прекрасно работата си заедно и сега трябва да продължим като едно цяло, в противен случай до никъде няма да стигнем."
"Очаквам всичко по договорът ми тук да се изясни в близките няколко седмици. От клуба се отнасят добре към въпроса и се надявам всички да са доволни", допълни Дзола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ