Фъргюсън: Бенитес е арогантен

снимка: dailymail.co.uk

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън отново разпали враждата си с колегата си от Ливърпул Рафаел Бенитес. Днес шотландският специалист нарече испанеца "арогантен" и разкритикува отношението на Бенитес към останалите мениджъри във Висшата лига.

 

Първо, сър Алекс обърна внимание на описанието на Рафа за Евертън. Според Бенитес "карамелите" са "малко отборче", след това наставникът на Юнайтед критикува остро отношението на испанеца към колегата му от Блекбърн Сам Алардайс при втория гол на Ливърпул срещу "Роувърс" миналия уикенд.

 

"Евертън са голям клуб, не малък, както Бенитес арогантно ги нарече", коментира сър Алекс. "Но арогантността е едно на ръка. Но никой няма да му прости неуважението, което той показа спрямо Сам Алардайс миналия уикенд."

 

"При втория гол на Ливърпул Бенитес направи знак, все едно мачът вече е свършил. Не мисля, че Сам заслужава подобно отношение. Сам има кадрови проблеми и все още се опитва да сглоби отбора", продължи мениджърът на "червените дяволи."

 

"Не мисля, че до сега мениджър на Ливърпул се е държал по такъв начин", заключи със съжаление Фъргюсън.