
Нападателят на Фиорентина Алберто Джилардино смята, че престоят му в Милан не си е струвал, въпреки голямата заплата, която е получавал при "росонерите".
Джилардино вярва, че напускането на Милан и пристигането му във Фиорентина си е заслужавало, въпреки че е приел намаляване на заплатата. Както е известно световният шампион с Италия от 2006 напусна Милан миналата година, като за него бяха платени 15 милиона евро.
"Аз получих едно изключително топло посрещане във Флоренция. Това беше наистина фантастично. Тук печеля по-малко, но се чувствам добре", казва голмайсторът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ