
Треньорът на Аякс Марко Ван Бастен очаква нулево равенство в днешния мач реванш за Купата на УЕФА срещу Фиорентина. Холандският специалист едва ли ще заложи на много нападатели в днешния двубой, защото ще трябва да се брани от атакуващата мощ на „виолетовите", които пристигат в Амстердам за победа. Първият мач на „Артемио Франки" завърши 1:0 за холандците.
„Няма да се мъчим да нападаме, защото и 0:0 ни стига. Трябва да внимаваме да не се впускаме в атаки твърде често, защото това може да даде шанс на Фиорентина за контра действия. А те умеят това, защото имат чудесни играчи в лицето на Муту, Джилардино, Мело, които са по-опитни от нас." заяви Ван Бастен.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ