Бабел иска повече концентрация за реванша срещу Зенит

снимка: vfb.de

Треньорът на Щутгарт Маркус Бабел иска повече концентрация от своите футболисти преди днешната среща - реванш от турнира за Купата на УЕФА срещу носителя на трофея Зенит Сент Петербург. Германците загубиха първата среща в Русия и днес им трябва задължителна победа, ако искат класиране напред.


„Надяваме се да можем да върнем пасива. Играем у дома и сме самоуверени, въпреки че играем срещу носителя на трофея. Знаем, че винаги можем да вкараме гол. Трябва да подходим към този мач по същия начин, по който го направихме в срещата срещу Хофенхайм. Задължително е обаче да намалим индивидуалните грешки." заяви Бабел.