
Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард ще пропусне приятелския мач на Англия с Германия през седмицата, след като получи контузия в мача срещу Болтън. Стиви Джи вкара втория гол за „червените" вчера.
На официалния сайт на Ливърпул пише: „Стивън е получил контузия вчера. Тази сутрин снимката показа, че има разкъсан мускул на десния адуктор и няма да може да тренира между седем и десет дни."
Джерард е третият играч след Рууни и Рио Фърдинанд, който ще пропусне мача срещу Германия заради контузия. Под въпрос е и Джон Тери, който също имаше проблеми в снощния мач на Челси с Уест Бромич Албиън и трябва да премине прегледи, за да се установи какво не е на ред.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ