Джерард няма да играе за Англия срещу Германия

снимка: БГНЕС

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард ще пропусне приятелския мач на Англия с Германия през седмицата, след като получи контузия в мача срещу Болтън. Стиви Джи вкара втория гол за „червените" вчера.

 

На официалния сайт на Ливърпул пише: „Стивън е получил контузия вчера. Тази сутрин снимката показа, че има разкъсан мускул на десния адуктор и няма да може да тренира между седем и десет дни."

 

Джерард е третият играч след Рууни и Рио Фърдинанд, който ще пропусне мача срещу Германия заради контузия. Под въпрос е и Джон Тери, който също имаше проблеми в снощния мач на Челси с Уест Бромич Албиън и трябва да премине прегледи, за да се установи какво не е на ред.