
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес призна, че има отбори, които се интересуват от Джармейн Пенант, след като стана ясно, че играчът мечтае да се махне от „Анфийлд". 25-годишният футболист пристигна при „червените" през 2006, но не можа да разкрие качествата си и рядко попада в стартовия състав.
„Въпреки че не играе, аз мога да го пусна във всеки мач в зависимост от идеята си. Разбира се, че за него вече питат някои клубове и ние ще трябва, заедно с играча, да решим бъдещето му. Попитаха ме веднъж за дисциплината му. Вярно, че един път закъсня за тренировка, но на всеки се случва. Той е фантастичен играч и тренира професионално. Чудесно момче е. Нямам проблем с него" заяви испанецът.
Предполагаемите отбори, които следят Пенант са Стоук Сити и Болтън Уондърърс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ