Черно море с трета победа в Турция

Отборът на Черно море постигна трета победа в контролите си на лагера в Турция. Футболистите на треньора Георги Иванов днес победиха втородивизионния грузински тим Сабуртало с 3:2, съобщи официалният сайт на клуба.

Първият гол за Черно море реализира Сашо Александров в 1-та минута след добавка след удар на Георги Божилов. В 12-та минута Иван Коконов засече остро центриране и реализира нов гол за Черно море.

В 50-та минута късметът бе на страната на грузинския тим, след като след удар на Георги Божилов с глава топката се отби в напречната греда.

В 86-та и 87-та минути след грешки на играчи на Черно море грузинците успяха да изравнят резултата до 2:2. Бекир Расим донесе победата на "моряците" с гол от дузпа в 89-та минута.

Досега на турска земя "моряците победиха втория тим на Терек /Грозни/ с 2:1 и хърватския Драговоляц с 1:0. "Моряците" направиха и едно равенство - срещу отбора на Атирау /Казахстан/.

Преди заминаването си на лагер в Турция Черно море победи във Варна и тима на Калиакра с 4:0.