
Наставникът на Челси Гуус Хидинк е говорил с Роман Абрамоич да се сключи нов договор с нападателят на Дидие Дрогба.
Националът на Кот Д'Ивоар се завърна наскоро в клуба, след като лекуваше дълго време контузия, но формата му е много добра. След идването на Хидинк в клуба Дрогба вкара четири гола в седем мача.
Холандският специалист също е останал впечатлен от качествата му и е поискал от собственика Роман Абрамович Доргба да остане в Лондон възможно най-дълго. Настоящият контракт на футболиста с Челси изтича през лятото на 2010 година.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ