Президентът на Рома: Още нищо не е загубено

След разгромната загуба на Рома у дома от Ювентус с 4:1 президентът на римския клуб Росела Сенси изрази мнението си, че все още нищо в първенството не е загубено и Рома имат шанс за класиране в топ 4.

 

"Не съм в настроение да кажа нещо на някой в момента. Надявах се, че ще победим, но трябва да приемем загубата, въпреки че резултат 1:4 боли много. Надявах се да видя по-решителен отбор през втората част, но не всичко е загубено."

 

"Има още много мачове до края, ние трябва да продължим напред и да докажем нашите качества, както винаги сме го правили. Искаме четвъртото място и трябва да дадем всичко от себе си.", завърши Росела.

 

Много от ключовите за тима играчи бяха контузени и мениджърът на клуба Лучано Спалети беше принуден да използва по-младите си футболисти. Президентът на клуба похвали представянето им и изрази комплиментите си към дебютантите в серия А.