
Президента на ФИФА Сеп Блатер говори за въвеждането на системата 6:5 в първенствата на европейските отбори. Тази система трябва да наложи съотношение на минимум шест играчи, които са граждани на държавата от която е отбора срещу максимум шест от друга страна.
"Работихме много и на различни нива и се опитахме да засегнем най-важните аспекти на играта. Говорихме и със специалисти от европейския съд, които трябваше да ни дадат експертно мнение, дали схемата 6:5 е в унисон с тяхното законодателство. След като го сторихме вече със сигурност можем да заявим, че тя не е в разрез с техните закони."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ