
снимка:
hsv.de
Треньорът на Щутгарт Бруно Лабадия е впечатлен след головата фиеста с краен резултат 5:2, с която отборът му победи гостуващия Одензе.
„Очарован съм от играта, но забелязах и някои неща, които трябва да се подобрят," заяви Лабадия.
„Имахме нужда от подобен успех, защото сезонът не е лесен за нас," сподели още той.
„Доволен съм от характера, който отборът показа. Надявам се да играем още по-вдъхновено и в следващата фаза.
Щутгарт завършват на първо място в групата, втори е отборът на Йънг Бойс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ