Бруно Лабадия очарован от убедителната победа

галерия:

снимка: hsv.de

Треньорът на Щутгарт Бруно Лабадия е впечатлен след головата фиеста с краен резултат 5:2, с която отборът му победи гостуващия Одензе.


„Очарован съм от играта, но забелязах и някои неща, които трябва да се подобрят," заяви Лабадия.


„Имахме нужда от подобен успех, защото сезонът не е лесен за нас," сподели още той.


„Доволен съм от характера, който отборът показа. Надявам се да играем още по-вдъхновено и в следващата фаза.


Щутгарт завършват на първо място в групата, втори е отборът на Йънг Бойс.