
Треньорът на Зенит Лучано Спалети е изключително доволен от победата с 3:0 над АЕК в последен мач от Група G на Лига Европа. Руският отбор безапелационно оглави класирането, като това е и единственият отбор с пълен актив от 18 точки.
„Мачът беше равностоен до момента, в който не отбелязахме първия си гол. Всичко се промени след него, контролирахме изцяло срещата и противникът се отказа да се съпротивлява," заяви Спалети.
„Играхме добре както в нападение, така и в защита. Доволен съм от показаното," сподели още той.
„Отборът ми показа, че има класа и напред ще бъде така," завърши италианецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ