
От управата на БМВ потвърдиха, че отборът на германския концерн ще остане в надпреварата на Формула 1 независимо от световната икономическа криза.
Изпълнителният директор на продажбите и маркетинга на БМВ Ян Робертсън заяви, че компанията е доволна от приходите си и най-вече от продажбите в Бахрейн, Малайзия и Китай. "Нашето участие във Формула 1 е неотлъчна част от фирмената ни стратегия. Трудно ще намерим по-добра платформа от Формула 1, за да покажем качествата на нашия продукт", заяви Робертсън.
От световната федерация ФИА и отборите се съгласиха да намалят разходите около "кралските гонки", особено след като през септември Хонда напусна заради икономическата криза.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ