
снимка:
ройтерс
Бразилският пилот на Браун GP Рубенс Баричело призна, че е прекалил с реакциите си след състезанието на пистата "Нюрбургринг" в Германия. Тогава бразилецът поведе колоната, но в последствие завърши шести, за което обвини хората от собствения си екип.
"Бях много разочарован", споделя Баричело чрез социалната мрежа Twitter. "Но това е вече минало за мен. Зная, че нямаше как да спечеля, защото Ред Бул бяха с половин секунда на обиколка по-бързи, но третото място бе напълно възможно, ако не бяха проблемите в бокса."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ