
снимка:
ройтерс
Атлетик Билбао стана последният четвъртфиналист за Купата на Краля сле като побдиха в мач реванш отбора на Осасуна с 2:0. Баските продължават наперд с общ резултат 3:1.
Габилондо откри резултата за домакините още в петата минута на мача. В 17-та минута Хосечо си отбеляза автогол.
През второто полувреме Осасуна направи опити да обърне мача в своя полза, но дори отсъдената й дузпа бе спасена от вратаря на Атлетик. Гостите завършиха срещата с играч по-малко.
На четвъртфиналите Атлетик ще срещне тима на Спортинг Хихон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ