Ведад Ибишевич извън игра за няколко месеца


Нападателят на сензацията в Първа Бундеслига Хофенхайм Ведад Ибишевич ще бъде извън игра няколко месеца, информираха от клуба.


Голмайсторът получи контузия по време на приятелската среща с Хамбургер (загубена с 0:2) и след направените днес прегледи се оказа, че е скъсал кръстни връзки на дясното коляно.


Босненецът наниза 18 гола в 17 мача през есенния полусезон в Бундеслигата и бе с основен принос за феноменалното представяне на Хофенхайм, който е лидер в класирането.