
снимка:
werder.de
Отборът на Вердер Бремен претърпя трето поражение по време на подготвителния си лагер в Турция. Този път "зелените" загубиха от тима на Бешикташ с 1:2.
В 49-та минута котдивоарецът Бубакар Саного даде аванс на германския вицешампион само три минути след като влезе в игра. "Черните орли" обаче съумяха да обърнат резултата в своя полза, благодарение на попаденията на Марсио Нобре (в 60-та минута) и Филип Холоско (в 90-та).
Това бе трета поредна загуба за Вердер в южната ни съседка. Преди това "бременските музкинати" бяха надиграни от Бурсаспор с 0:1 и от Галатасарай с 1:4.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ