
Станислав Ангелов-Пелето няма да подпише нов договор и ще бъде изгонен от Енерги през лятото. Това съобщи в. "Билд" вчера. Пелето играе в Котбус от 2007 г., след като немците му платиха клаузата за откупуване от Левски (180 000 евро).
Догодина изпадналият от Бундеслигата клуб намалява бюджета си от 13 на 12 млн. евро и маха всички скъпо платени играчи. Другият, който ще напусне, е вратарят Герхард Тремел. Треньорът Вьолиц не потвърди информацията.
"Първият отбор няма да пострада заради финансовата криза", каза той. "Има много пера, откъдето може да спестим пари - школата, администрацията, доставката на материали". Вьолиц дори обещава да доведе "големи" играчи. "Имаме пари за нови. Познавам добре пазара и мнозина ще се учудят как може да си позволим този или онзи. Само изчакайте до лятото".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ