Анди Мъри продължава да мачка съперниците си и в Париж

снимка: БГНЕС

Ракета номер едно на Великобритания Анди Мъри продължава да показва невероятна форма и се класира за четвъртфиналите на силния тенис турнир от сериите "Мастърс" в Париж.

 

Шотландецът, който триумфира на предишния турнир от "Мастърс" в Мадрид, показа класа и днес, стигайки Топ 8 във френската столица след победа над испанеца Фернандо Вердаско с 6-3, 7-6 (8/6). Жо-Вилфред Цонга, Джеймс Блейк, Анди Родик и Давид Налбандян вече си осигуриха визи за четвъртфиналите на надпреварата в Париж.