Родик се класира за четвъртфиналите в Париж

снимка: БГНЕС

Анди Родик се класира за четвъртфиналите на турнира от сериите "Мастърс" във френската столица Париж. Американският тенисист победи представителя на домакините Жил Симон с 6:3, 7:5.

 

Така Родик запази всички шансове да участва на заключителния турнир на 8-те най-добри в Шанхай.

 

На четвъртфиналите Родик ще играе с победителя от срещата Жо-Вилфред Цонга и Новак Джокович.