
снимка:
БГНЕС
Анди Родик се класира за четвъртфиналите на турнира от сериите "Мастърс" във френската столица Париж. Американският тенисист победи представителя на домакините Жил Симон с 6:3, 7:5.
Така Родик запази всички шансове да участва на заключителния турнир на 8-те най-добри в Шанхай.
На четвъртфиналите Родик ще играе с победителя от срещата Жо-Вилфред Цонга и Новак Джокович.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ