Алън Кърбишли ще съди Уест Хям

снимка: БГНЕС

Бившият мениджър на Уест Хям Алън Кърбишли обяви, че ще подаде жалба в съда срещу лондонския клуб, заради неизплатени неустойки след разтрогването на договора му. Сумата, която Кърбишли ще поиска е около 1 милион паунда.

 

Бившият вече мениджър на Уест Хям Алън Кърбишли напусна клуба, с довода, че решенията относно селекцията са били вземани без него и той повече не може да издържа играчите да бъдат продавани зад гърба му.