Не съдете Джилардино толкова строго, призова шефът на Палермо

снимка: БГНЕС

Алберто Джилардино беше наказан за два мача заради гола с ръка, който отбеляза на Палермо, но шефът на Фиорентина Диего Дела Вале смята, че критиките към играча са твърде много. Решението за наказанието беше обзалвано, но тази молба не получи желания отговор.

 

„Знаехме, че наказанието ще остане, просто се опитахме да го обжалваме, защото Джила наистина е чудесно момче. Алберто е „смачкан" в последните няколко дни и дори се извини за постъпката си." заяви Валe.

 

На обратния полюс беше президентът на Палермо Маурицио Зампарини, който заяви, че бившата звезда е трябвало да получи минимум пет мача за проявата си.