Роналдо ще остане в Бразилия

снимка: БГНЕС

Роналдо заяви, че е готов да подпише с Фламенго и е решил, че иска да остане в Бразилия. Бразилецът се въстановява от сериозна контузия, получена по-рано през годината, а през лятото напусна Милан и вече е свободен агент. Очакваше се да премине в Манчестър Сити или Пари Сен Жармен, но той вече е в прекрасна форма и се оказва, че е най-вероятно да остане в родния Фламенго.

 

„През 2009 ще съм на линия. Искам да започна подготовката от началото и тъй като Фламенго е любимия ми отбор, ще предпочета да играя тук. Въпреки разговорите с ПСЖ и Сити, ако имам възможност ще остана в Бразилия, защото съм в Европа от 16 години." заяви бившата футболна легенда.